تعمیر پمپ آب پدرولو

پمپ‌ها عموما پس از چند سال استفاده دچار مشکلاتی می‌شوند، هر چند که با نگهداری درست و صحیح می‌توان از به وجود آمدن خرابی در پمپ‌ها جلوگیری کرد. پمپ‌های پدرولو (Pedrollo) یکی از انواع پمپ‌هایی است که به دلیل کاربرد زیاد و همچنین کارایی زیاد، استفاده بیشماری از آن در ایران و دیگر نقاط کشور می‌شود. نصب و راه اندازی صحیح پمپ می‌تواند تا میزان زیادی در کارکرد صحیح و جلوگیری از خرابی پمپ آب تاثیر گذار باشد. اما هر قطعه و وسیله مکانیکی با گذشت زمان دچار اشکالاتی می‌شود که نیاز به تعمیر پیدا می‌کند.

استفاده از افراد غیر متخصص در تعمیر پمپ آب باعث می‌شود که مشکلات مختلفی برای پمپ به وجود آید. اگر پمپ شما به تازگی پمپ آب پدرولا شما دچار مشکل و خرابی شده است همکاران ما در واحد پشتیبانی و تعمیرات آماده ارائه خدمت به شما همراهان گرامی هستند. همین حالا تماس بگیرید

معرفی برند پدرولو

یکی از غول‌های تولید پمپ در جهان برند پدرولو است، این برند با سابقه‌ای بیش از 40 سال در صنعت پمپ سازی توانسته است محصولات متعدد و مختلفی را به مشتریان خود ارائه دهد. این برند نام آشنای صنعت ساخت پمپ در حال حاضر به صورت سالانه بیش از 2 میلیون از انواع پمپ را به سراسر نقاط دنیا ارسال می‌کند.

کیفیت و کارایی دو بازوی اصلی این برند است. برند pedrollo محصولات بیشماری از قبیل پمپ‌های سانتریفیوژ، افقی، بشقابی، کوچک، طبقاتی و … را با بهترین کیفیت تولید می‌کند.  نوآوری و ارائه محصولات با کیفیت این برند باعث شده است تا محصولات این برند در حال حاضر در 5 قاره جهان به فروش برسد.

پمپ پدرولو

پمپ آب پدرولو عموما در محیط‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرد که آب دارای ناخالصی نیست و موادی در آب وجود ندارد که باعث آسیب رساندن به پمپ شود. این نوع از پمپ‌ها به دلیل آن که کارایی زیادی دارند، در ایران و دیگر کشورها خریداران مشتاق زیادی دارند. از این پمپ‌ها می‌توان برای موارد نام برده شده در ادامه استفاده کرد.

  • استفاده در بخش خانگی
  • استفاده در بخش کشاورزی
  • استفاده به عنوان افزایش دهنده فشار آب
  • استفاده در محیط‌های نیمه صنعتی