تعمیر پمپ آب پدرولا

تعمیر پمپ آب پدرولا – نمایندگی پدرولا در تهران

تعمیر پمپ آب پدرولا شامل بررسی قطعات داخلی، تعویض واشرها و آب‌بندها، تمیز کردن پروانه

سرفصل های مقاله

تعمیر پمپ آب پدرولا شامل بررسی قطعات داخلی، تعویض واشرها و آب‌بندها، تمیز کردن پروانه و محفظه، و اطمینان از عملکرد صحیح موتور می‌شود. همچنین، در صورت نیاز به تعمیرات اساسی‌تر، ممکن است لازم باشد که برخی از قطعات اصلی تعویض یا بازسازی شوند تا پمپ به بهترین حالت عملکرد خود بازگردد. ضروری است که این کار به نمایندگی پدرولا در تهران بسپارید چرا که قطعات مورد استفاده باید اصل و اورجینال باشند تا عملکرد دستگاه تضمین شود.

پمپ‌ها عموماً پس از چند سال استفاده دچار مشکلاتی می‌شوند، هر چند که با نگهداری درست و صحیح می‌توان از به وجود آمدن خرابی در پمپ‌ها جلوگیری کرد. پمپ‌های پدرولو (Pedrollo) یکی از انواع پمپ‌هایی است که به دلیل کاربرد زیاد و همچنین کارایی زیاد، استفاده بی‌شماری از آن در ایران و دیگر نقاط کشور می‌شود.

نصب و راه‌اندازی صحیح پمپ می‌تواند تا میزان زیادی در کارکرد صحیح و جلوگیری از خرابی پمپ آب تاثیر گذار باشد. اما هر قطعه و وسیله مکانیکی با گذشت زمان دچار اشکالاتی می‌شود که نیاز به تعمیر پیدا می‌کند.

استفاده از افراد غیر متخصص در تعمیر پمپ آب پدرولا باعث می‌شود که مشکلات مختلفی برای پمپ به وجود آید. اگر به تازگی پمپ آب پدرولا شما دچار مشکل و خرابی شده است همکاران ما در واحد پشتیبانی و تعمیرات پمپو آماده ارائه خدمات به شما همراهان گرامی هستند.

معرفی برند پدرولا

یکی از غول‌های تولید پمپ در جهان برند پدرولا است، این برند با سابقه‌ای بیش از ۴۰ سال در صنعت پمپ‌سازی توانسته است محصولات متعدد و مختلفی را به مشتریان خود ارائه دهد. این برند نام‌آشنای صنعت ساخت پمپ در حال حاضر به صورت سالانه بیش از ۲ میلیون از انواع پمپ را به سراسر نقاط دنیا ارسال می‌کند. در صورتی که قصد خرید پمپ پدرولا را دارید، راهنمای انتخاب و خرید پمپ آب خانگی را مطالعه کنید.

کیفیت و کارایی دو بازوی اصلی این برند است. برند pedrollo محصولات بی‌شماری از قبیل پمپ‌های سانتریفیوژ، افقی، بشقابی، کوچک، طبقاتی و… را با بهترین کیفیت تولید می‌کند.

نوآوری و ارائه محصولات با کیفیت این برند باعث شده است تا محصولات این برند در حال حاضر در ۵ قاره جهان به فروش برسد. در نمایندگی پدرولا در تهران شما می‌توانید قطعات اصل این برند را جهت تعمیر پمپ آب پدرولا تهیه کنید.

نمایندگی پدرولا در تهران

نمایندگی پمپ پدرولا، مجموعه پمپ از قطعات اصل برای تعویض قطعات خراب استفاده می کند

کاربردهای پمپ پدرولا

پمپ آب پدرولا عموماً در محیط‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرد که آب دارای ناخالصی نیست و موادی در آب وجود ندارد که باعث آسیب رساندن به پمپ شود. این نوع از پمپ‌ها به دلیل آن که کارایی زیادی دارند، در ایران و دیگر کشورها خریداران مشتاق زیادی دارند. از این پمپ‌ها می‌توان برای موارد نام برده شده در ادامه استفاده کرد.

 • استفاده در بخش خانگی
 • استفاده در بخش کشاورزی
 • استفاده به عنوان افزایش‌دهنده فشار آب
 • استفاده در محیط‌های نیمه‌صنعتی

اگر در هر بخش برای مدت طولانی از این نوع پمپ استفاده کنید یا شرایط محیطی سخت و شدید باشد، ممکن است به تعمیر تخصصی پمپ آب پدرولا نیاز پیدا کنید.

تعمیر پمپ آب پدرولا و نمایندگی پدرولا در تهران

پمپ‌ها عموماً پس از مدتی که کار می‌کنند، به دلایل مختلف دچار مشکل می‌شوند، هر چند که با کمی دقت در نگهداری این پمپ‌ها می‌توان به راحتی از به وجود آمدن مشکل در پمپ جلوگیری کرد. عمده مشکلاتی که برای پمپ‌های آب پدرولا به وجود می‌آید را می‌توان موارد نام برده شده در زیر دانست که باید تعمیر پمپ آب پدرولا برای رفع آنها صورت گیرد.

 • افت میزان توان پمپ
 • مختل شدن کارکرد اصلی پمپ
 • فشار کم پمپ به دلیل مسدود شدن راه خروجی
 • ضعیف شدن موتور پمپ
 • نیم‌سوز شدن پمپ
 • مشکل در سیستم الکتریکی پمپ
 • خارج شدن از حالت بالانس
 • جابه‌جا نشدن مایع
 • قطع و وصل شدن پمپ
 • داغ شدن پمپ در حین کار
 • سرویس کار پمپ آب

فرم مشاوره رایگان

نکات نگهداری از پمپ پدرولا

پس از انجام تعمیر پمپ آب پدرولا لازم است تا از به درستی نگهداری کنید. در زیر نکات مهم در رابطه با نگهداری از انواع پمپ پدرولا را آورده‌ایم:

استفاده از پوشش مناسب برای پمپ

عدم استفاده از پوشش مناسب برای پمپ باعث می‌شود که پمپ کارایی مناسبی را از خود به نمایش نگذارد و در طولانی مدت دچار مشکلات مختلف شود. در صورت نیاز، هنگام تعمیر پمپ آب پدرولا، پوشش تعویض می‌شود.

استفاده نکردن بیش از توان پمپ

هر پمپ بسته توانی که دارد برای یک کاربرد خاص طراحی و تولید شده است، برخی از پمپ‌ها توانایی کار در ۲۴ ساعت را دارند و برخی دیگر این امکان را ندارد. عدم توجه به توان پمپ می‌تواند باعث خرابی پمپ شود.

محافظت از ضربه، آب و گردوخاک

پمپ‌ها قطعات مکانیکی مختلفی دارند که برای کارکرد صحیح و مناسب باید از هر گونه گردوخاک عاری باشند، وجود آب و گردوخاک باعث می‌شود در طولانی مدت پمپ دچار مشکل شود.

نکات نگهداری از پمپ پدرولا

برای کاهش نیاز به تعمیر پمپ آب پدرولا، آن را به طور فصلی بررسی کرده و آلودگی و مشکلاتش را رفع کنید

تامین جریان برق مناسب با پمپ

بسته به توان هر پمپ، انرژی الکتریکی مناسب و متناوبی برای آن نیاز است، عدم تامین انرژی متناسب با ولتاژ ورودی پمپ باعث خواهد شد پمپ کارایی خود را از دست بدهد و در طولانی مدت دچار خرابی شود. در صورت عدم دریافت جریان برق مناسب ممکن است به تعمیر پمپ آب پدرولا نیاز پیدا کنید.

انواع پمپ پدرولا

در راستای تعمیر پمپ آب پدرولا ابتدا نوع پمپ بررسی می‌شود. نمایندگی پدرولا در تهران انواع پمپ‌های ساخت این برند را می‌تواند عیب‌یابی و تعمیر کند.

نوع پمپ توضیحات
پمپ شناور پدرولا

 

از این نوع پمپ عموماً برای انتقال آب چاه استفاده می‌شود. به دلیل شناور بودن این پمپ می‌توان از آن برای تمامی محیط‌هایی که عمق زیادی دارند استفاده شود.

 

پمپ بشقابی پدرولو

 

این نوع پمپ نمونه‌ای از نوع خانگی است که میزان توان کمتری نیز دارد که عموماً در ساختمان‌های کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

پمپ کف کش پدرولا

 

از این نوع پمپ زمانی استفاده می‌شود که نیاز به انتقال آب تمیز بدون ذرات داشته باشیم.

 

پمپ خانگی پدرولو

 

از این پمپ برای مصارف خانگی در حد و اندازه ۳ الی ۵ واحد استفاده می‌شود. کاربرد این پمپ بیشتر تامین فشار مناسب آب است.

 

پمپ سانتریفیوژ پدرولو

 

پمپ سانتریفیوژ پدرولوعموما در بوستر پمپ‌های آبرسانی و آتش‌نشانی استفاده می‌شود. به دلیل توان زیاد این نوع از پمپ‌ها می‌توان در محیط‌های نیمه صنعتی از آن استفاده کرد.

 

مشخصات فنی پمپ آب پدرولا

پمپ‌های خانگی سری PK و پمپ‌های خانگی بشقابی پدرولا سری CP 5 تا ۳ اسب بخار توان دارند. (قطر ورودی و خروجی این پمپ‌ها ۱ اینچ است)

پمپ‌های خانگی دو پروانه پدرولا ۱ تا ۱۵ اسب بخار توان دارند. (با قطر ورودی و خروجی ۱ تا ۲ اینچ)

پمپهای سری RX و TOP کف کش پدرولا ۲۵ تا ۰.۹ کیلووات توان دارند.

پمپ‌های شناور پدرولو سری Block و SR 75 تا ۱.۵ کیلووات توان دارند.

پمپ سانتریفیوژ پدرولا سری F دارای ۵ تا ۷۵ کیلووات و پمپ‌های سری F_INOX دارای ۴ تا ۷.۵ کیلووات توان هستند و تعمیر پمپ آب پدرولا با توجه به نوع و مدل پمپ انجام میشود.کمپانی پدرولو پمپ‌های سانتریفیوژ، پمپ‌های کوچک برای مصارف خانگی، پمپ‌های طبقاتی عمودی و افقی و پمپ‌های مستغرق خود را با توان‌های مختلف تولید و به بازار عرضه کرده است. پمپ آب پنتاکس نیز یکی از بهترین مدل پمپ‌های موجود در ایران است برای اطلاع از هزینه و مشخصات فنی این مدل پمپ‌ها به صفحه نمایندگی پمپ پنتاکس بروید.

 • آیا استفاده از قطعات اصلی برای تعمیر پمپ ضروری است؟

  استفاده از قطعات اصلی تولید شده توسط پدرولا می‌تواند به عملکرد بهتر و طول عمر بیشتر پمپ کمک کند و از بروز مشکلات بیشتر جلوگیری نماید.

 • چه مدت زمانی طول می‌کشد تا تعمیر پمپ آب انجام شود؟

  زمان تعمیر بستگی به نوع و شدت خرابی دارد. تعمیرات ساده ممکن است در چند ساعت انجام شوند، برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 • چگونه می‌توانم بفهمم که پمپ آب من نیاز به تعمیر دارد؟

  علائمی مانند کاهش فشار آب، صدای غیرعادی از پمپ، نشت آب از بدنه پمپ، و افزایش مصرف برق نشانه‌هایی هستند که ممکن است نشان دهند پمپ نیاز به تعمیر دارد.

Picture of فروشگاه پمپو
فروشگاه پمپو

فروشگاه اینترنتی پمپو: مرجع تعمیرات و فروش انواع پمپ های آب خانگی، کشاورزی و صنعتی

پمپ آب خانگی بی‌صدا یا کم‌صدا چیست؟

پمپ آب خانگی بی‌صدا یا کم‌صدا، با کاهش چشمگیر نویز و ارتعاشات، بهترین انتخاب برای استفاده در منازل و محیط‌های

تعمیر پمپ سیرکولاتور پکیج

تعمیر پمپ سیرکولاتور پکیج به دلیل کاهش یا قطع کامل جریان آب، صدای غیرعادی، نشتی آب و عدم کارکرد صحیح

بهترین پمپ آب خانگی کدام است؟

بهترین پمپ آب خانگی با نیازهای ساختمان هماهنگی لازم را دارد و در عین حال پمپی است که بهره‌وری انرژی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • ثابت
 • همراه
 • واتساپ
× Send
سبد خرید
خانه