چرا به پمپ آب نیاز داریم در ساختمان

چرا در ساختمان نیاز به پمپ آب داریم؟

چرا در ساختمان نیاز به پمپ آب داریم؟ از چه نوع پمپ آبی برای ساختمان باید استفاده کنیم؟ بهترین برند پمپ آب برای استفاده در ساختمان کدام است؟ و … . اگر شما هم با مشکل فشار آب در ساختمان خود رو به رو هستید احتمالا یکی از سوالاتی که باید به آن پاسخ مناسبی دهید آن است که از چه نوع پمپ آبی باید در ساختمان استفاده کنیم. ساختمان‌های مسکونی طبقاتی به دلیل آن که نیاز به فشار آب بالا دارند از پمپ آب خانگی استفاده می‌کنند. این نیاز افزایش فشار آب بیشتر برای طبقات و واحد‌های بالاتر ساختمان بیشتر احساس می‌شود. در ادامه این مقاله از وب سایت پمپو به بررسی دقیق چرایی و انتخاب بهترین نوع پمپ با فشار بالا خواهیم پرداخت.

دلایل مختلفی برای خرید پمپ آب ساختمان وجود دارد که از اصلی‌ترین آن‌ها می‌توان به کم بودن فشار پمپ آب اشاره کرد.

برندهای مختلفی در حال حاضر وجود دارد که به ساخت و طراحی پمپ‌های درجه مشغول‌اند، از جمله این برندها می‌توان به برند پمپ آب پدرولو، پنتاکس، گراندفوس و لوارا اشاره کرد. استفاده از خدمات پشتیبانی نمایندگی‌های رسمی این برندها دارای مزیت‌های مختلفی است که از جمله این مزایا می‌توان به ارائه خدمات با بهترین کیفیت، انجام تعمیر پمپ آب در کوتاه‌ترین زمان ممکن و غیره اشاره کرد. در ادامه بیشتر در رابطه با چرایی نیاز به استفاده از پمپ آب در ساختمان‌ها به ویژه ساختمان‌های مرتفع اشاره خواهیم کرد.

کم بودن فشار آب ساختمان

اولین دلیلی که می‌توان برای استفاده از پمپ آب خانگی در نظر گرفت آن است که فشار آب ساختمان کم است. دلایل مختلفی وجود دارد که باعث کم شدن فشار آب ساختمان می‌شود.

تعداد طبقات زیاد ساختمان

مشخص است که هر چه تعداد طبقات یک ساختمان بیشتر باشد، فشار آب در طبقات بالاتر کم است، در این مواقع استفاده از بهترین نوع پمپ آب خانگی می‌تواند مشکل کم بودن فشار آب ساختمان را برطرف کند.

کم بودن فشار آب در آن محله

در برخی از محلات و حتی شهرهای ایران به دلیل کم بودن زیر ساخت مناسب برای تامین افزایش فشار آب مورد نیاز، لازم خواهد بود که از پمپ آب خانگی استفاده کنید.

استفاده زیاد همسایگان از آب

زمان‌هایی وجود دارد که همسایگان از آب به میزان زیادی استفاده می‌کنند. در این مواقع اگر انتخاب درستی برای خرید پمپ آب نداشته باشید به صورت حتمی با مشکل رو به رو خواهید شد.

حال که با چرایی نیاز به استفاده از پمپ آب آشنا شدیم نیاز است که بگوییم استفاده از چه نوع پمپ آبی می‌تواند باعث افزایش میزان فشار آب ساختمان شود. در حال حاضر شرکت‌های مختلفی وجود دارند که به ساخت پمپ آب خانگی مشغول‌اند. شرکت پمپ آب پنتاکس، لوارا، گراندفوس و پدرولو از جمله مهم‌ترین برندهای تولید کننده پمپ آب خانگی در دنیااند. دلایل مختلفی وجود دارد که باعث می‌شود این 4 برند را تبدیل به غول‌‌های تولید پمپ آب کرده است. از جمله این دلایل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • وجود نمایندگی فعال برند‌های پدرولو، پنتاکس، گراندفوس و لوارا در تمام دنیا
  • خدمات پس از فروش عالی
  • کیفیت و کارایی مناسب پمپ‌های آب تولیدی این برندها
  • قیمت مناسب
  • ماندگاری بسیار بالای پمپ‌های آب خانگی این برندها
  • و …

چه شرکت‌هایی خدمات پشتیبانی پمپ را انجام می‌دهند؟

پمپ‌های آب عموما پس از مدتی کارکرد دچار مشکلاتی می‌شوند، این خرابی پمپ آب دلایل مختلفی می‌تواند داشته باشد که از جمله مهم‌ترین این دلایل را می‌توان عدم سرویس به موقع پمپ آب در نظر گرفت.

در حال حاضر شرکت‌ها و افراد مختلفی وجود دارند که خدمات پشتیبانی پمپ آب را به خوبی انجام می‌دهند؛ اما نباید از خاطر برد که استفاده کردن از خدمات نمایندگی رسمی لوارا، نمایندگی رسمی پنتاکس، نمایندگی رسمی گراندفوس و نمایندگی رسمی پدرولو می‌تواند مزیت‌های مختلفی را با خود به همراه داشته باشد که اصلی‌ترین آن را می‌توان کیفیت خدمات مورد استفاده شده در نظر گرفت.

تعمیر پمپ آب پدرولو و … به دلیل آن که این نوع از پمپ‌ها دارای ساختاری خاص و همچنین پیچیده‌اند تنها از عهده شرکت‌ها و برندهایی بر می‌آید که نماینده رسمی این برندها باشند. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود از تعمیر این دست از پمپ‌ها توسط افراد غیر متخصص به طور جد بپرهیزید.

آنچه در مقاله چرا ساختمان‌ها نیاز به پمپ آب دارند بیان کردیم

در این مقاله از سری مقالات وب سایت پمپو وب سایت تخصصی تعمیر پمپ آب به بررسی دقیق علت چرایی استفاده از پمپ آب در ساختمان پرداختیم گفتم که دلایل مختلفی از قبیل، عدم فشار بالای آب، بالا بودن تعداد طبقات ساختمان و … است. دومین مرحله پس از احساس نیاز به خیر یک پمپ آب، انتخاب پمپ آب است. در حال حاضر برندهای مختلفی اقدام به تولید پمپ آب کرده‌اند که از جمله این برند‌ها می‌توان به برند لوارا، پنتاکس، گراندفوس و پدرولو اشاره کرد. در صورت نیاز به خرید پمپ آب یا استفاده از خدمات پشتیبانی پمپ آب می‌توانید با شماره‌های درج شده در وب سایت تماس حاصل کنید. همکاران ما در واحد پشتیبانی و فروش پمپ برند پمپو آماده ارائه مشاوره‌اند.

[کل: 3 میانگین: 5]
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments