استفاده از پمپ‌های شناور بیش از نیم قرن است که در دنیا رواج پیدا کرده است. کاری که پمپ‌های شناور لوارا انجام می‌دهند انتقال آب تمیز در صنایع مختلف است. علاوه بر صنایع کشاورزی، باغبانی و خانگی، نمونه‌های خاص آن در صنایع نفت و گاز بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. نحوه طراحی و تولید این پمپ‌ها به گونه‌ای است که عمر بالایی داشته باشند. جنس پروانه پمپ‌های شناور پلاستیک و جنس بدنه آن از استیل است.

 این پمپ‌ها قابلیت این را دارند که تا 8 بار فشار و 7.5 متر مکعب بر ساعت را آبدهی داشته باشند. در این پمپ‌ها موتور الکتریکی یکپارچه‌ای وجود دارد که توسط آب پمپاژی خنک می‌شوند. همچنین به جهت آبرسانی از طریق مخازن، سیستم‌های آبیاری قطره‌ای و چاه‌های 6 اینچی از این نوع پمپ‌های شناور استفاده می‌شود. مزایای مهم آن عبارتنداز: کارایی بالا، کیفیت ساخت بالا، عملکرد روان و بدون صدا

پمپ شناور لوارا علاوه بر قرار گرفتن در عمق 300 متری چاه، توانایی پمپاژ کردن آب با درجه حرارت 30 درجه سانتی‌گراد را دارد. کشاورزان پمپ شناور را با نام‌های پمپ شناور چاه عمیق یا پمپ شناور کشاورزی می‌شناسند که اصول کار آن مانند پمپ‌های طبقاتی است. به این صورت است که در مرحله اول سیال از چشمه یا مرکز پروانه وارد پمپ می‌شود و پس از آنکه از محیط پروانه خارج شد وارد طبقه بعدی می‌شود. و در نهایت این فرآیند باعث افزایش فشار آب می‌شود.

نمایندگی پمپ آب لوارا

تعمیر تخصصی پمپ آب

[کل: 0 میانگین: 0]