معروف ترین برندهای پمپ آب دنیا

پمپ‌های آب چه در نوع خانگی و چه در نوع صنعتی‌ آن دارای انواع مختلفی است، شرکت‌های مختلف در حال حاضر اقدام به تولید پمپ‌های مختلف آب می‌کنند. وابسته به آن که نوع نیاز و کارکردی که از پمپ آب دارید چیست، قیمت پمپ آب می‌تواند متفاوت باشد. ما در این مقاله از وب سایت تعمیر پمپ آب پمپو به بررسی دقیق معروف‌ترین برندهای پمپ آب دنیا خواهیم پرداخت.

در حال حاضر شاید بتوان 4 برند پدرولو، لوارا، پنتاکس و گراندفوس را جزو برندهای با کیفیت در زمینه طراحی و ساخت پمپ آب در نظر گرفت. در یک نگاه کلی می‌توان گفت که تمامی این برندها به دلیل دارا بودن مواردی از جمله موارد نام برده شده در ادامه باعث شده است که با عنوان محبوب‌ترین برندهای پمپ آب دنیای شناخته شوند.

در ادامه بیشتر در رابطه با این برندهای شناخته شده جهانی ساخت پمپ و همچنین نمایندگی‌های رسمی پمپ‌های آب پدرولو، لوارا، گراندفوس و پنتاکس صحبت خواهیم کرد.

معرفی معروف‌ترین برندهای پمپ آب دنیا

شاید اگر بخواهیم تعداد برندهای پمپ آب شناخته شده دنیا که کارکرد مناسبی نیز دارد را معرفی کنیم، تنها بتوان با انگشتان یک دست این برندها را نشان داد. در ادامه این مقاله همچنین به ویژگی‌های معروف‌ترین برندهای پمپ آب دنیا اشاره خواهیم کرد.

لوارا، پمپ آب با کارایی بسیار بالا

شرکت سازنده پمپ آب لوارا را می‌توان یکی از قوی‌ترین شرکت‌ها در زمینه طراحی و ساخت انواع پمپ‌های آب خانگی، کشاورزی، صنعتی و غیره در نظر گرفت. این برند با سال‌ها تحقیق و تجربه در زمینه ساخت پمپ آب، هم اکنون توانسته است با عنوان بهترین شرکت طراحی و ساخت پمپ آب معرفی شود.

وجود محصولات متنوع و همچنین کارایی و قیمت مناسب پمپ‌های طراحی شده توسط این برند تولید کننده پمپ ایتالیایی باعث شده است که طرفداران زیادی از سراسر دنیا این برند را با عنوان کارآمد‌ترین برند پمپ آب دنیا بشناسند.

عموما شرکت‌های شناخته شده طراحی پمپ آب در سراسر دنیا نمایندگی فعال دارند. برند lowara نیز از این قاعده مستثنا نیست، پیشنهاد می‌کنیم برای خرید پمپ آب یا تعمیر پمپ آب حتما به نمایندگی رسمی لوارا مراجعه کنید. شرکت پمپو نمایندگی پمپ لوارا در ایران است.

اگر بخواهیم در یک نگاه کلی ویژگی‌های پمپ‌های آب لوارا را مشخص کنیم می‌توانیم به گزینه‌های زیر اشاره کنیم.

 • قیمت پمپ آب لوارا بسیار مناسب است.
 • نمایندگی‌های پمپ آب لوارا در سراسر دنیا وجود دارند.
 • کارایی پمپ‌های لوارا بسیار مناسب و عالی است.
 • و …

کارایی در کنار خدمات فوری؛ پمپ گراندفوس

دومین برند عالی تولید کننده پمپ آب در دنیای برند گراندفوس است. این برند یک شرکت دانمارکی است که توانسته است با تولید پمپ‌های مختلف خود را با عنوان معروف‌ترین برند پمپ آب دنیا در سراسر جهان بر سر زبان‌ها بیندازد.

دلیل شهرت این کمپانی بزرگ تولیدکننده پمپ آب دنیا، استفاده از دانش روز دنیا و همچنین کارایی پمپ‌های پکیج‌های دیواری و شوفاژ آن است. در حال حاضر در ایران و بسیاری از کشورهای دنیا برای جریان دهی آب گرم در خانه‌ها بین رادیاتور و موتور خانه از پمپ‌های برند گراندفوس استفاده‌ می‌شود.

از اصلی‌ترین دلایل انتخاب این برند پمپ آب دانمارکی به عنوان معروف‌ترین برند تولید پمپ آب دنیا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • عملکرد پمپ‌های آب گراندفوس بسیار عالی است.
 • قیمت پمپ‌های آب گراندفوس از تمامی نمونه‌های رقیب خود مناسب‌تر است.
 • طراحی پمپ‌های گراندفوس بسیار مناسب و ساختارمند است.
 • خدمات پس از فروش این برند تولید کننده پمپ دانمارکی در سراسر دنیا وجود دارد.

در حال حضار برند پمپو در ایران با عنوان نمایندگی رسمی پمپ گراندفوس شناخته می‌شود. برای دریافت خدمات و استفاده از نمایندگی پمپ گراند فوس می‌توانید به صفحه نمایندگی پمپ گراندفوس مراجعه کنید.

عالی‌ترین شرکت تولید کننده پمپ آب در دنیا

شاید به جرات به توان گفت که سومین برند معروف در حوزه طراحی و ساخت پمپ آب برند پنتاکس است. این برند با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و همچنین برخورداری از دانش بالا در زمینه تولید پمپ آب که حاصل سال‌ها تجربه در زمینه ساخت پمپ آب است، توانسته است جزو معروف‌ ترین برندهای پمپ آب دنیا به شمار آید. برند پنتاکس پمپ‌های مختلفی ارائه می‌کند که از جمله این پمپ‌ها می‌توان به پمپ‌های زیر اشاره کرد.

 • پمپ آب خانگی
 • پمپ‌های صنعتی
 • پمپ‌های کشاورزی
 • و …

بزرگ‌ترین برگ برنده برند پنتاکس را می‌توان کارایی این پمپ‌ها در هر شرایط آب و هوایی در نظر گرفت. اما اگر بخواهیم اصلی‌ترین دلایل محبوبیت پمپ‌های آب پنتاکس را برشماریم به موارد زیر خواهیم رسید.

 • طراحی پمپ‌های آب پنتاکس عالی و بی‌نقص است.
 • نمایندگی پمپ پنتاکس در ایران وجود دارد.
 • قیمت نسبتا ارزان در برابر دیگر محصولات چینی موجود در بازار پمپ ایران که بسیار مناسب است.
 • کارایی بسیار عالی پمپ‌های آب پنتاکس آخرین دلیل شناسایی این پمپ‌ها برای محبوبیت جهانی است.

غول طراحی پمپ جهان؛ برند پدرولو

یکی از شناخته شده‌ترین برندهای تولید پمپ آب در حال حاضر برند پدرولو است. این برند با سابقه طولانی مدت در زمینه طراحی و ساخت پمپ توانسته است پمپ‌های گوناگونی را به سراسر دنیا ارسال کند. پمپ‌های آب پدرولو دارای ویژگی‌های منحصر به فردی نظیر طراحی خاص و کاربردی، کارایی بالا، قیمت مناسب و … است.

همین موضوع باعث شده است که این برند به عنوان یک برند عالی و جهانی در زمینه طراحی و ساخت پمپ آب، کشاورزی، صنعتی و … شناخته شود. برند پمپو نماینده رسمی پمپ آب پدرولو در ایران است، برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با پمپ‌های این برند و همچنین خرید پمپ آب پدرولو می‌توانید به صفحه نمایندگی پمپ پدرولو مراجعه کنید.

آنچه در مقاله برترین پمپ‌های آب دنیا خواندید

می‌دانید که پمپ‌های آب مختلفی در حال حاضر در سراسر دنیا وجود دارد که از آن‌ها استفاده‌های گوناگونی می‌شود؛ اما چه پارامتر و مواردی باعث می‌شود که یک برند پمپ آب با عنوان معروف‌ترین برند تولید کننده پمپ آب شناخته شود؟ اگر بخواهیم در یک جمع بندی کلی این موضوع را بیان کنیم می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

 • قیمت مناسب پمپ آب
 • طراحی و کارایی مناسب پمپ آب
 • استفاده از آلیاژهای مناسب برای طراحی پمپ آب
 • نمایندگی فعال پمپ آب در کشور مقصد
 • ارائه خدمات پس از فروش
 • و …

وجود داشتن موارد بالا می‌تواند به محبوبیت پمپ آب خریداری شده کمک زیادی کند.

چرا پمپ لوارا، پنتاکس و گراندفوس جزو برندهای معروف‌اند؟

شرکت‌های سازنده پمپ آب لوارا، پنتاکس و گراندفوس به دلیل میزان دقت بالا در طراحی و همچنین استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا در طراحی و همچنین تجربه طولانی در پیاده سازی انواع پمپ آب در حال حاضر به عنوان غول‌های تولید پمپ آب شناخته می‌شوند.

کدام پمپ کارایی بسیار بالایی دارد؟

وابسته به آن که چه کارایی از پمپ آب خود در نظر داشته باشید، پمپ‌های مختلفی به شما پیشنهاد می‌شود؛ اما در حالت کلی می‌توان گفت که پمپ‌های لوارا، گراندفوس، پنتاکس و پمپ پدرولو بهترین کارایی را در هر شرایطی از خود نشان می‌دهند.

آیا برندهای معروف پمپ آب در ایران نمایندگی دارند؟

بله، اکثر برندهای معروف و شناخته شده ایتالیایی نظیر گراندفوس، پنتاکس، پدرولو و لوارا نمایندگی فعال در ایران دارند. برند پمپو نماینده رسمی پمپ آب پدرولو و پنتاکس آماده ارائه خدمت به شما است.

[کل: 2 میانگین: 5]
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments